Rotary klub Bijeljina održao je redovnu skupštinu i posljednji sastanak u rotarijanskoj 2025/26. godini, čime je zvanično okončan mandat dosadašnjeg predsjednika Jovana Cvjetkovića.
Tokom sastanka upriličena je i svečana primopredaja predsjedničke dužnosti, pa će klub u rotarijanskoj 2026/27. godini predvoditi Želimir Tešić, koji obavlja i funkciju asistenta guvernera za Distrikt 1910.
Članovi kluba zahvalili su Jovanu Cvjetkoviću na predanom radu, zalaganju i doprinosu razvoju Rotary kluba Bijeljina tokom protekle godine, dok su novom predsjedniku poželjeli uspješan mandat, mnogo novih ideja i realizovanih humanitarnih i društveno korisnih projekata.
Rotary klub Bijeljina i u narednom periodu nastaviće da djeluje u duhu rotarijanske misije služenja zajednici i realizacije aktivnosti od značaja za lokalno stanovništvo.
(Moja Bijeljina)