U Dvorovima zatvoren Košarkaški kamp

U Dvorovima je svečano zatvoren Košarkaški kamp, koji je organizovan u okviru projekta „LJetna škola sporta Republike Srpske“.

Završnoj svečanosti prisustvovali su savjetnik za sport u Kabinetu predsjednika Republike Srpske Saša Čađo, pomoćnik ministra porodice, omladine i sporta Danijela Ćapin i predsjednik Skupštine Grada Bijeljina Željana Arsenović.

Posebno nam je drago što je JU Osnovna škola „Dvorovi“ bila dio ove lijepe sportske priče.

Direktor škole Čedo Janković razgovarao je sa pomoćnikom ministra Danijelom Ćapin o mogućnostima daljeg ulaganja u sportsku infrastrukturu i stvaranju još boljih uslova za razvoj školskog sporta. Konkretni koraci mogu se očekivati već početkom nove školske godine.

Želimo svim mladim sportistima mnogo uspjeha na sportskom i životnom putu i radujemo se novim zajedničkim projektima u korist djece i sporta

(bndan.com)

PODJELITE

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *