Oglas o prikupljanju ponuda za zakup kancelarijskog poslovnog prostora

Broj: 12/2-51-1/26

Banja Luka, 03.09.2026. godine

Na osnovu člana 10a. tačka a), Zakona o javnim nabavkama BiH („Službeni glasnik BiH“ broj: 39/14, 59/22, 50/24 i 50/24) – Izuzeća za ugovore o javnoj nabavci usluga i odluke Uprave Investiciono-razvojne banke Republike Srpske a.d. Banja Luka broj: 02-528-1/26 od 03.09.2026. godine, Investiciono-razvojna banka Republike Srpske a.d. Banja Luka, objavljuje:

OGLAS
o prikupljanju ponuda za zakup kancelarijskog poslovnog prostora

  1. Predmet oglasa je prikupljanje ponuda za kancelarijski poslovni prostor koji Investiciono-razvojna banka Republike Srpske a.d. Banja Luka uzima u zakup za potrebe svoga rada na period od 3 (tri) godine. Uzima se u zakup kancelarijski poslovni prostor u Zvorniku, u prvoj poslovnoj zoni, veličine oko 60m2. Poslovni prostor treba da bude u prizemlju sa najmanje dva parking mjesta ispred samog objekta. Poslovni prostor treba da bude u najvećoj mjeri opremljen, te da ima rješeno pitanje grijanja.
  2. Period na koji se zaključuje ugovor za uslugu zakupa kancelarijskog prostora je 3 (tri) godine, uz mogućnost produženja aneksom ugovora.
  3. Prilikom odabira najpovoljnijeg ponuđača, Komisija će razmatrati cijenu poslovnog prostora te uslove i adekvatnost za namjenu za koju se prostor iznajmljuje.
  4. Ponuđač treba da dostavi svoju ponudu u zatvorenoj koverti, sa naznakom „Ponuda za davanje u zakup poslovnog prostora u Zvorniku“.
    Ponuda treba da sadrži sljedeće elemente:
  • broj kvadratnih metara poslovnog prostora koji se nudi,
  • fiksnu mjesečnu cijenu po m2 za period iznajmljivanja do 3 (tri) godine, u KM/m2 sa uključenim PDV-om,
  • tačan naziv i adresu ponuđača,
  • JIB ili JMBG ponuđača,
  • opis poslovnog prostora koji se izdaje sa podacima o adresi na kojoj se nalazi, broju kancelarija, godina izgradnje objekta u kom se nalaze kancelarije, udaljenost parkinga, iznos ponude,
  • Dokaz o vlasništvu nad nekretninom (list nepokretnosti ili ZK izvadak ili ugovor o kupovini nekretnine).
  1. Krajnji rok za prijem ponuda je 11.09.2026. godine do 09:00 časova.
  2. Svi zainteresovani mogu dostaviti svoje ponude na adresu Investiciono-razvojne banke Republike Srpske a.d. Banja Luka , Vidovdanska broj 2, 78000 Banja Luka.

(bndan.com)

PODJELITE

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *