Dodik: Pričao sam sa Bakirom, nastavak slijedi

Lider SNSD-a Milorad Dodik poručio je da je razgovarao sa predsjednikom Stranke demokratske akcije Bakirom Izetbegovićem.

“Nastavak slijedi”, poručio je Dodik u objavi na društvenoj mreži Iks. 

Podsjećamo, Dodik je ranije danas reagovao na izjave Izetbegovića, koji bi, čini se, Dodika se riješio silom. Dodik je odgovorio da je otporan na prijetnje, ali da ne voli nedorečene stvari.

(atvbl.com)

PODJELITE

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *