U srijedu remont TS Priboj, bez struje oko 1.300 korisnika

Radnici “Elektro-Bijeljine” će u srijedu 24. juna 2026.godine, izvoditi radove na godišnjem remontu 35/10 kV “Priboj” i pripadajućim dalekovodima:

  • “Priboj”
  • “Potraš”
  • “Peljave” i
  • “Kolobara”

Planski remont je predviđen u periodu od 9 do 17 časova.

U pomenutom terminu električnu energiju neće imati oko 1300 korisnika u dijelu Opštine Lopare i to u naseljenim mjestima Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.

Molimo naše korisnike za strpljenje, jer su najavljeni radovi bitni za pouzdanost sistema distribucije električne energije.

(bndan.com)

PODJELITE

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *