Radnici “Elektro-Bijeljine” će u srijedu 24. juna 2026.godine, izvoditi radove na godišnjem remontu 35/10 kV “Priboj” i pripadajućim dalekovodima:
- “Priboj”
- “Potraš”
- “Peljave” i
- “Kolobara”
Planski remont je predviđen u periodu od 9 do 17 časova.
U pomenutom terminu električnu energiju neće imati oko 1300 korisnika u dijelu Opštine Lopare i to u naseljenim mjestima Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.
Molimo naše korisnike za strpljenje, jer su najavljeni radovi bitni za pouzdanost sistema distribucije električne energije.
(bndan.com)