Zahvalnice za aktiviste i nova podrška fudbalskom klubu u Koretašima

Načelnik opštine Lopare Rado Savić i njegov savjetnik Mirko Nikolić su posjetili mjesnu zajednicu Koretaši i Srpski fudblaski klub „Jedinstvo“.

Tom prilikom načelnik Savić je mještanima, koji su uzeli učešće u akciji čišćenja sela u sklopu projekta „Da Majevica bude park prirode“, uručio zahvlanice.

„U Koretašima dugi niz godina postoji fudblaski klub „Jedinstvo“, koji je ponos sela i na čijoj organizovanosti uprave i ljudi koji ga podržavaju bi mogli pozavidjeti i mnogo veći sportski kolektivi“, rekao je Savić.

On je naveo da je za potrebe fudbalskog kluba opštinska uprava Lopare donirala sredstva za traktor kosačicu i zaštitne mreže i poželio sreću igračima i upravi ekipe u novoj takmičarskoj sezoni.

Petar Mićić, predsjednik Srpskog fudblaskog kluba „Jedinstvo“, je izrazio zahvalnost načelniku Saviću i opštinskoj upravi Lopare na vrijednim donacijama.

On je rekao da se puno radi kako bi se stvorili što bolji uslovi za ekipu, da je igralište u odličnom stanju, te da je u prethodnom periodu urađeno dosta na infrastrukturi, koja je potrebna kako bi se klub takmičio i trenirao.

„Ova kosačica nam je bila neophodna i pomoći će nam da mnogo lakše održavamo igralište“, zaključio je Mićić.

(bndan.com)

PODJELITE

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *